Kontakt

Kontakta oss gärna. Vi vill hjälpa dig i allt som rör trycksaksproduktion!

Vasa

Johan Westergård
verkställande direktör / försäljning
(06) 321 7520
johan@arkmedia.fi
Johan-Westergård
Tiina Haikkala
försäljning
040 767 4884
tiina@arkmedia.fi
tiina-haikkala
Ann-Kristin Granqvist
prepress
(06)-321 7523
ann-kristin@arkmedia.fi
Ann-Kristin-Granqvist
Lasse Riihimäki
repro
(06)-321 7531
lasse@arkmedia.fi
Lasse-Riihimäki
Inga-Lisa Holm
försäljning
(06) 321 7512, 0500 867 547
inga-lisa@arkmedia.fi
Inga-Lisa Holm
Thomas Rex
produktionens arbetsledare
050 522 5001
thomas@arkmedia.fi
Thomas
Inger Wikberg
fakturering, försäljnings- och inköpsreskontra
(06)-317 1515
inger@arkmedia.fi
Inger-Wikberg
Åsa Enholm
prepress
(06)-321 7524
asa@arkmedia.fi
kuva-tulossa

Tammerfors

Timo Katajamäki
försäljning
050 409 4022
timo@arkmedia.fi
timo
Juha Katajamäki
kundservice, prepress
045 866 3266
juha@arkmedia.fi
juha
Erkki Katajamäki
försäljning
0400 897 601
erkki@arkmedia.fi
erkki

 

Helsingfors

Jarkko Lavonen
försäljning
040 541 4770

jarkko@arkmedia.fi

jarkko
 
Oulu  
Ilkka Luukkonen
försäljning
040 508 3200
ilkka@arkmedia.fi
Ilkka-
Seinäjoki  
Veli Välikangas
försäljning
040 487 5071
veli@arkmedia.fi
veli

 

Kontakta oss

Vasa
(06) 317 1515
Teollisuuskatu 7, Vaskiluoto
65170 Vaasa
(Katso kartalta)
arkmedia@arkmedia.fi

Tammerfors
050 409 4022
timo@arkmedia.fi
Mikkolantie 13
33470 Ylöjärvi
0400 897 601
erkki@arkmedia.fi

Jakobstad
0500 867 547
inga-lisa@arkmedia.fi

Helsingfors
040 8361 167
mikko@arkmedia.fi

Seinäjoki
040 487 5071
veli@arkmedia.fi

Oulu
040 508 3200
ilkka@arkmedia.fi

Materialöverföring

Du kan sända mindre filer (under 30MB) med e-post.
Större arbeten överförs via FTP-server, du får lösenord per e-post arkmedia@arkmedia.fi
eller ring oss: +358-6-317 1515.

 
pyyda_tarjous_se yhteydenotto_se konsultointi_se
painoillanne_valmiinanne_hep_se palvelua_koko_skandinavian_alueella_se
projekti_etenee_se nettilehti-banneri-swe tyytyvaisyystakuu_se
vuosisopimus_se
  • case_1_se
  • case_2_se
  • case_3_se
Ota yhteyttä