Yhteystiedot

Ota rohkeasti yhteyttä. Tahdomme auttaa sinua kaikissa painoalaan liittyvissä kysymyksissä!

Vaasa

Johan Westergård
toimitusjohtaja / myynti
(06) 321 7520
johan@arkmedia.fi
Johan-Westergård
Tiina Haikkala
myynti
040 767 4884
tiina@arkmedia.fi
tiina-haikkala
Ann-Kristin Granqvist
prepress
(06)-321 7523
ann-kristin@arkmedia.fi
Ann-Kristin-Granqvist
Lasse Riihimäki
repro
(06)-321 7531
lasse@arkmedia.fi
Lasse-Riihimäki
Inga-Lisa Holm
myynti
(06) 321 7512, 0500 867 547
inga-lisa@arkmedia.fi
Inga-Lisa Holm
Thomas Rex
tuotantovastaava / työnjohto
050 522 5001
thomas@arkmedia.fi
Thomas
Inger Wikberg
laskutus ja toimisto
(06)-317 1515
inger@arkmedia.fi
Inger-Wikberg
Åsa Enholm
prepress
(06)-321 7524
asa@arkmedia.fi
kuva-tulossa

Tampere

Timo Katajamäki
myynti
050 409 4022
timo@arkmedia.fi
timo
Juha Katajamäki
asiakaspalvelu, prepress
045 866 3266
juha@arkmedia.fi
juha
Erkki Katajamäki
myynti
0400 897 601
erkki@arkmedia.fi
erkki

 

Helsinki

Jarkko Lavonen
myynti
040 541 4770

jarkko@arkmedia.fi

jarkko

 

 

Oulu Seinäjoki
Ilkka Luukkonen
myyntifaktori
040 508 3200
ilkka@arkmedia.fi
Ilkka-
Veli Välikangas
myynti
040 487 5071
veli@arkmedia.fi
veli

 

 

Ota yhteyttä

Vaasa
(06) 317 1515
Teollisuuskatu 7, Vaskiluoto
65170 Vaasa
(Katso kartalta)
arkmedia@arkmedia.fi

Tampere
050 409 4022
timo@arkmedia.fi
Mikkolantie 13
33470 Ylöjärvi
(Katso kartalta)
0400 897 601
erkki@arkmedia.fi

Pietarsaari
0500 867 547
inga-lisa@arkmedia.fi

Helsinki
040 541 4770
jarkko@arkmedia.fi

Seinäjoki
040 487 5071
veli@arkmedia.fi

Oulu
040 508 3200
ilkka@arkmedia.fi



Painoaineiston toimitus
Voit toimittaa pienemmät (alle 30MB) työt sähköpostilla.
Tätä suuremmat työt on mahdollista toimittaa ftp-palvelimelle,
johon saat tunnukset sähköpostitse arkmedia@arkmedia.fi tai soittamalla numeroon (06) 317 1515.

 
pyyda_tarjous yhteydenotto konsultointi

alaosa-1

alaosa-2 alaosa-3
alaosa-4 alaosa-5 alaosa-6
alaosa-7