Kontakt

Kontakta oss gärna. Vi vill hjälpa dig i allt som rör trycksaksproduktion!

Vårt läge

Vasa
Duvaldtsvägen 5, Vasklot
FI-65170 Vasa

Tel. (06) 317 1515
arkmedia@arkmedia.fi

Tammerfors
Mikkolantie 13
33470 Ylöjärvi

Tel. 050 409 4022
timo@arkmedia.fi

Tel. 045 866 3266
juha@arkmedia.fi

Seinäjoki

Tel. 040 487 5071
veli@arkmedia.fi

Uleåborg

Tel. 040 508 3200
ilkka@arkmedia.fi 

Materialöverföring

Du kan sända mindre filer (under 30MB) med e-post. Större arbeten överförs via FTP-server, du får lösenord per e-post arkmedia@arkmedia.fi eller ring oss: +358 (0)6 317 1515.

Vasa

Johan Westergård

verkställande direktör / försäljning
050 557 9191
johan@arkmedia.fi

Tiina Haikkala

försäljning
040 767 4884
tiina@arkmedia.fi

Inger Wikberg

fakturering, försäljnings- och inköpsreskontra
040 135 1805
inger@arkmedia.fi

Thomas Rex

produktionschef
050 522 5001
thomas@arkmedia.fi

Åsa Enholm

prepress
040 767 4224
asa@arkmedia.fi

Tammerfors

Timo Katajamäki

försäljning
050 409 4022
timo@arkmedia.fi

Juha Katajamäki

kundservice, prepress
045 866 3266
juha@arkmedia.fi

Uleåborg

Ilkka Luukkonen

försäljning
040 508 3200
ilkka@arkmedia.fi

Seinäjoki

Veli Välikangas

försäljning
040 487 5071
veli@arkmedia.fi