Yhteystiedot

Ota rohkeasti yhteyttä. Tahdomme auttaa sinua kaikissa painoalaan liittyvissä kysymyksissä!

Sijaintimme 

Vaasa
Duvaldtintie 5, Vaskiluoto
65170 Vaasa

Puh. (06) 317 1515
arkmedia@arkmedia.fi

Painoaineiston toimitus

Voit toimittaa pienemmät (alle 25MB) työt sähköpostilla. Tätä suuremmat työt on mahdollista toimittaa esim. ilmaisella WeTransfer -palvelulla (www.wetransfer.com) tai ftp-palvelimelle, johon saat tunnukset sähköpostitse arkmedia@arkmedia.fi tai soittamalla numeroon (06) 317 1515.

Vaasa

Tiina Haikkala

toimitusjohtaja / myynti
040 767 4884
tiina@arkmedia.fi

Niclas Henriksson

myynti
040 192 1690
niclas@arkmedia.fi

Johan Westergård

myynti
050 557 9191
johan@arkmedia.fi

Thomas Rex

tuotanto
050 522 5001
thomas@arkmedia.fi

Åsa Enholm

prepress
040 767 4224
asa@arkmedia.fi

Inger Wikberg

laskutus
040 135 1805
inger@arkmedia.fi

Tampere

Timo Katajamäki

myynti
050 409 4022
timo@arkmedia.fi

Oulu

Ilkka Luukkonen

myyntifaktori
040 508 3200
ilkka@arkmedia.fi

Seinäjoki

Veli Välikangas

myynti
040 487 5071
veli@arkmedia.fi